Listopad 2008


26.11. ´08

26. listopadu 2008 v 17:15 | NatynQa* |  Diary
AHoojky zlatínka,
taky máte takovou předvánoční náladu jako já? já už se těch Vánoc normálně nemůžu dočkat, jsem jak malý dítě..Poslední dobou se těšim do školy, takže to tam vždycky uteče jako voda a já se pak těšim domů na compa, pokud nemám žádný jiný kroužky. Dneska jsem dostala matematickou soutěž Geniuse Logicuse a je to upe jednoduchý, jsem asi půlku vyplnila ve škole..:D a zejtra se uleju z odpoledky, jupíí, jdu totiš s KaT.Ty* na olympiádu z čejáku a uča řikala, že na odpoledku už nemusíme, já jsem tak neskonale šťastná. Před chvílí jsem doděla prezentaci na zítřejší zemák, mám Itálie, už jsem tam byla 3X, takýže mi nebude dělat problém říct o ní něco i ostatním.Teďka zažívám nej dny v tomhle životě..:*nejdřiv 2. místo na Spiritu, potom supr návštěvnost na blogu a hlavně kámoška, která mě vždycky podrží a za to ti mooc děkuju KaT.Ty*. Tak se mějte, jdu oběhnout sb.
NatynQa*


Co nás naučily matky xDD

24. listopadu 2008 v 21:33 | NatynQa* |  Ftípky

No lol xDD z tohohle teda jako fakt nemůžu a musim uznat, že to je pravda...

1. Moje matka mě naučila NÁBOŽENSTVÍ:
,, Modli se, aby to z toho koberce šlo dolů ! "


22.11. a 22.11.´08

23. listopadu 2008 v 21:35 | NatynQa* |  Diary
Hojíí zlatka,
srry, že jsem nenapsala dřív, ale nebyl čas. V sobotu jsme totiš jely s roztleskávačkama na Spirit Cup 2008. Musela jsem vstávat už v pět, protože jsme v šest měly sraza na vlakáči, udělalo se pár účesů a šlo se na autobus. Jsme jely Student agency a s KaT.Ty* jsme seděly upe vzádu a vedlě mě byl eště nějak chlap a ten měl nějakej ucpanej nos, tak to znělo jako kdyby vzdychal, jsme tam s KaT.Ty* dostávaly upe záchvat smíchu...xDD. Potom jsme šly na metro a jely na Vynohrady do tělocvičny. Jsme měly upe bobmbový účesy s takovym třpytivym bleskem a eště namalovaný oči, no prostě nikdo mě tam málem nepoznal...Zahájení bylo ve dvanáct hodin a my za Junior pom-pons dance jsme vystupovaly až v pět. Teda jako tréma byla, ale skončily jsme druhý asi z 20 [podle Léni], Senior pom-pons dance skončily třetí a Double synchro senior skončily druhý asi z 27. Na první závody teda mooc dobrý, jsem spokojená. Potom jsme to šly eště oslavit do Mekáče a pak se jelo domů. Uff, byla jsem upe utahaná. Eště se tu časem objeví fotky ze závodů, teda až budou na spolužákách. A za dnešek jenom krátce: prostě sněhu je upe mooc a jsem z toho nešťastná, protože eště nemám boty, tak jsem je byla dneska schánět a výsledek: koupila jsem leda tak prd, takže musim chodit v takovejch jako fakt do břečky a navíc se ani nehoděj k džínům..:(( Tak se zatim mějte.
NatynQa*


20.11. ´08

20. listopadu 2008 v 21:22 | NatynQa* |  Diary
Tak se tu hlásim milánci,
dlouho jsem nenapsala, ptž jsem byla nemocná a v úterý a ve středu jsem zůstala doma, jak jste si všimli je tu new dess. Jsem dneska šla poprvý za těch pět dní do školy a vůbec se mi nechtělo, ale byla prdel největšíí. S KaT.Ty* jsem pořád na chodbě měly výtlemy, ale nebudu tu psát z čeho, ptž to je docela dost sprostý a osobní..xDDD. Odpo jsem letěla do nauky, ale naštěstí říďa chyběl, takže nás učitelka, co nás měla na supla pustila o 10 minut dřív. Zejtra mám flétnu a to jsem na ní ani jednou za tenhle tejden nešáhla..:((Tak mi držte palečky ať to nějak zvládnu, papa.
NatynQa*
Lady Shizuka

18. listopadu 2008 v 18:30 | NatynQa* |  Designy
Photo:
Koment: fialová je teď in, tak jí máte i u mě na blogu
Spokojenost: 98,5 %
Pixels: žádný
PS: máme tu i new menu...15.11. ´08

15. listopadu 2008 v 10:47 | NatynQa* |  Diary
Hojíí bobánci,
tak jdu dneska zase na fotbal, si aspoň přivydělám na Vánoce, takže tady dneska mooc nebudu, protože fotbal je už od tří a my tam máme bejt už ve dvě...Už jsem obešla všechny sb, tak s tim snad nebude takovej problém. Teď rodiče se ségrou odjeli do Nisy, chtějí jí koupit takovej lyžařskej set, ale k Vánocům, takže teď jsem tady sama... Tak se zatim mějte.
NatynQa*

Od KaT.Ty*

14. listopadu 2008 v 21:41 | NatynQa* |  For me

No není slaďounkej??!

13.11. ´08

13. listopadu 2008 v 19:19 | NatynQa* |  Diary
Hojíí zlatínka,
tak jsem dneska šla o5 do hudebky, jako mazec, se mi tam vůbec nechtělo. Ve škole bylo hodně známek, ale už nevim kolik, pamutuju si jenom, že jsem dostala jenom jedničky a dvojky, takže v poho. Čtenáři: já se nad sebou zamejšlim a i mamka řekla, že to je dobrej nápad koupit aspoň jeden mininotebook do rodiny a že na něj máme, takže si klidně dál ulevuj, ale já to budu ignorovat a mazat. Dneska už jsem jednou obíhala sb, ale nějak mooc nepíšete..potom se divíte, že k vám mooc nechodim. Mějte se.
NatynQa*


12.11. ´08

12. listopadu 2008 v 19:36 | NatynQa* |  Diary
Hojíí broučci,
se o5 omlouvám, že jsem sem dneska nic nedala...No ráno jsem myslela, že se ani nezvednu z postele a to jsem šla spát už v deset hodin. Ve škole jsme psali z ájiny a z chemky a učitelka mě vylolala k tabuli, ale naštěstí jsem to uměla, takže jsem dostala za jedna. Odpo se mi nechtělo na kroužek, tak jsem šla domů, byla na kompu a zahrála si na flétnu. Možná eště dneska půjdu do bazoše. Jinak bych si asi k Vánocům přála mininotebook, strašně by se mi hodil a stojí asi jenom sedm tisíc, takže teď píšu bratránkovi aby se mi na nějakej podíval...Jdu obíhat sb, tak se zatim mějte.
NatynQa*